Bájos roppanó pongyó akváriumot élvezhet meg a delfinek, kagylók és tengeri kék cukrot szóró pikkelyek csodálatos ropogó világában. A tengeri zaj keveréke tökéletes társa a sütésnek, ha a következő tengeri hableányos buliról, delfin születésnapi partijáról vagy a szezon kinti medencés nyitó tortájáról van szó. A kék mini delfinek és a fehér, nagy morzsolódó kagylók mellett sok apró kék konfetti röpít minorban és majorban, és bőségesen buborékok fehér morzsolódó gyöngyökből és nem paréjlisekből készülnek. Ehhez ragyogóan kék mini ropogós golyók, nagy fehér finom csokoládé golyók és ezüst cukorfogók tartoznak.
A csomag a következőket tartalmazza: 90 g
cukor, búzakeményítő, glükóz, glükózszirup, burgonyakeményítő, napraforgóolaj, rizsliszt, növényi olaj (kókusz), tejcsokoládé [cukor, kakaóvaj, teljes tejpor, kakaómassza, emulgeálószer: szójalecitin, természetes vanília aroma], keksz töltelék [ rizsliszt, búzaliszt, búzaliszt] ], búzadara, stabilizátor: gumiarábikum; rizskeményítő, kukoricakeményítő, színezékek: E131, E133, E141, E171, E174; E555; zselatin (FISH), bevonóanyag: sellak, E901,
| Allergének | glutén, Tej, diófélék, Szója |
| Energiaérték kJ | 1756 kj |
| Energiaérték kcal | 419,6 kcal |
| Zsírok | 5,2 g |
| - ebből telített zsírsavak | 3 g |
| Szénhidrátok | 90,6 g |
| - ebből cukrok | 79,6 g |
| Fehérje | 1,4 g |
| Só | 0,1 g |
Németország
| Kategóriák: | Ehető díszes motívumok |
| Cukordíszek - mix | |
| Tenger és tengerpart | |
| Cukordíszek - Super Sterusel, mix | |
| Gyártó | Super Streusel |
| EAN | 4260658660476 |
| Termékszám | 107901 |